To był SUPER SEZON !
Zaczęliśmy zgrupowaniem i turniejem w Poddębicach, potem III Puchar Polski UWK w Brodnicy, powołania naszych Klubowiczów do Reprezentacji Polski na ME w Oradei.
Wpadliśmy w wir przygotowań i startów: Zgrupowanie Kadry w Przysieku, Mistrzostwa Polski w Witkowie – kolejne tytuły Mistrzów Polski! Dzięki temu łatwiej było znaleźć wsparcie przed ME w Oradei – Powiat Warszawski Zachodni – jeszcze raz dziękujemy!
W listopadzie Mistrzostwa Europy w Oradei – wszyscy nasi zawodnicy wrócili z medalami, a niektórzy tytułami Mistrzów Europy!!!!
Sensei Dorota wystąpiła w Profesjonalnej Gali Karate UKF w Szczecinie… Działo się naprawdę duuużo: Turniej Warsaw Open – medale, Nasza Integracyjna Imprezka Karatecka sport i rozrywka dla Wszystkich, Malta Open – medal. W międzyczasie historyczny obóz zimowy razem z klubem Bushikan ze Szczecina i Gościem Specjalnym: Pawłem Bomboewskim Prezesem UWK – dziękujemy za super treningi i atmosferę. Jak się okazuje – mogą być Fajni Ludzie ze Szczecina… 🙂
Braliśmy udział w Zgrupowani Kadry UWK w Poddębicach, Mistrzostwach Polski, także w Poddębicach – kolejne medale i tytuły…
W Kwietniu Sensei Dorota uzyskała tytuł Sportowca Roku, a Sensei Zbyszek trenera Roku – miło 🙂
Na koniec sezonu wzięliśmy udział w Polish Open w Brodnicy, z którego wrócimy z workiem medali.
Oby tak dalej!!!
Poniżej wspomnienia w fotograficznym skrócie.
Share on FacebookGoogle+Email to someoneTweet about this on TwitterPrint this page