Nie ma to jak uśmiech dziecka

III edycja Integracyjnej Imprezy Karateckiej za nami.
Jak zwykle było dużo uśmiechu, frajdy i odjazdowej zabawy, a wszystko to w miłej i rodzinnej atmosferze. Częścią rozrywkową zajęła się niesamowita, wystrzałowa i jedyna w swoim rodzaju Wioletta Dziedzic. Dziękujemy za dużo pozytywnej energii i radość płynącą prosto z serca. Tradycją już jest, że integralną częścią imprezy jest turniej karate o puchar, który ufundowała Pani Monika Ciurzyńska, Wójt Gminy Kampinos. Wszystkim dużym i małym karatekom gratulujemy odwagi, hartu ducha i walki bez taryfy ulgowej. Wszyscy jesteście zwycięzcami!!!
Nowością był konkurs na najlepsze ciacho turnieju, wszystkim startującym dziękujemy za wspaniałe pyszności. Zwycięskie przepisy niebawem na stronach klubowych.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc w organizacji zabawy, w szczególności: Pani Monice Ciurzyńskiej za matczyną troskę i motywację, Pani Renacie Zakowanej za wszelką życzliwość oraz Zuzannie Wiśniewskiej i firmie BioPlanet za ekologiczne smakołyki. Dziękujemy wszystkim, że ciągle możemy na Was liczyć – to uskrzydla.

Share on FacebookGoogle+Email to someoneTweet about this on TwitterPrint this page